Garanti Barter’ da Great Place to Work Başarısı

...

2004 yılında yola çıkarak büyük emek verdiğimiz ve çok çalışarak bugünlere getirdiğimiz şirketimiz Garanti Barter, bugün sektörün lideri olarak binlerce ticari faaliyete aracılık etmekte. Bu yolculukta kuşkusuz, başardığımız her işin ve üstesinden geldiğimiz her zorluğun en önemli iş ortaklarından biri de kıymetli çalışma arkadaşlarımız oldu.

Bağımsız araştırma şirketi Great Place To Work’ün analizleri ve Garanti Barter çalışanları arasında gerçekleştirdiği anket sonucunda, yüksek güven kültürüne sahip ‘harika iş yeri’ kriterlerini sağlayan Garanti Barter “Great Place to Work Certified” unvanına layık görüldü.

Bu gurur verici başarımızı kutlamak üzere değerli yöneticilerimiz ve kıymetli çalışanlarımızla bir araya geldiğimiz şirket organizasyonunda keyifli anlar yaşandı. İlk olarak İnsan Kaynakları Müdürü Lütfi Seyrekel’in açılış konuşmasını yaptığı organizasyonda, şirket içi çalışmalarımıza her zaman destek olan Garanti Barter Ceo’su Birbey Ergün’e teşekkür edildi. Ardından Garanti Barter’i tüm çalışanlar için daha keyifli, verimli ve değerli bir noktaya getirmekteki çalışmalarımızın devam edeceğine değinildi. Sayın Lütfi Seyrekel’in konuşmasının ardından ise İcra Kurulu Başkanı Sayın Coşkun Ergün kürsüdeki yerini aldı. Garanti Barter’in kurulduğu günden bugüne kadar olan sürecini anlatan Sayın Ergün sektördeki ilerleyişe, ticari iş birliklerine ve elde edilen başarılara değindi. Konuşmasını bitirirken yıllardır şirketimize büyük emek veren ve bu başarılara ortak olan tüm çalışanlarımıza teşekkürlerini sundu.

Sektördeki liderliğini sürdürürken, çalışanları arasında da büyük bir mutluluk ve motivasyon yaratarak bu sertifika ile başarısını taçlandıran Garanti Barter, çalışmalarını ilk günki heyecan ve azimle sürdürmeye devam edecektir.