Hakkımızda

Anasayfa · Hakkımızda

Kısaca
Garanti Barter

Garanti Barter, dünyada yaygın olarak kullanılan barter sisteminin, Türkiye’nin ticari faaliyetlerine yeni bir soluk getirmesi amacıyla, 2004 yılında kurulmuştur. Güçlü sermaye ve kurumsal yapısının yanı sıra, işini sahiplenen, sorunları çözme konusunda yaratıcılığını kullanan, akılcı çözümler üreten deneyimli kadrosu ile Garanti Barter; gelişmekte olan sektörün en güçlü temsilcisidir. Her yıl başarısını katlayarak arttıran Garanti Barter, ülkenin önde gelen büyük holdingleri ile birçok ortak projede yer almış; hizmet politikası ile yer almış olduğu işlerden olumlu referanslar almıştır. Kazandığı olumlu referansların gücü ile portföyünü zenginleştiren Garanti Barter, 2022 yılı itibariyle 8000'i aşkın üye sayısına ulaşmıştır. Gün geçtikçe artmaya devam eden üye sayısının ve stratejik ortaklarının desteğiyle elde ettiği başarıları, Türkiye’de gelişmekte olan barter sektörünün, yenilikçi bir ticaret sistemi olarak tanınmasına katkıda bulunmaktadır.

Misyonumuz

Müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılayarak, başarılarında rol oynamak; işimizi en iyi yaparak her zaman bir adım önde olmak.

Vizyonumuz

Ülkemizin Dünya standartlarında faaliyet gösteren ve ülke ekonomisine yön veren lider barter şirketi olmaktır.

Stratejik Hedeflerimiz

· Barterın tanıtılması, teorik, pratik ve hukuki olarak altyapının sağlanarak, finansal ve ticari bir model olarak doğru konumlandırılması.
· Üyelerin ve potansiyel üyelerin, öğrenmelerini destekleyecek ve sisteme dahil olma isteklerinin artırılmasına yönelik ortamın geliştirilmesi.
· Çalışanların ve üyelerin, kişisel, kültürel ve sosyal gelişimini desteklemeye yönelik imkanların artırılması.
· Uluslararasılaşma için modeller ve projeler geliştirilmesi ve dünya standartlarında bir barter firması olunmasının sağlanması.