KURUMSAL

KISACA GARANTİ BARTER

Garanti Barter, dünyada yaygın olarak kullanılan barter sisteminin, Türkiye’nin ticari faaliyetlerine yeni bir soluk getirmesi amacıyla, 2004 yılında kurulmuştur. Güçlü sermaye ve kurumsal yapısının yanı sıra, işini sahiplenen, sorunları çözme konusunda yaratıcılığını kullanan, akılcı çözümler üreten deneyimli kadrosu ile Garanti Barter; gelişmekte olan sektörün en güçlü temsilcilerindendir.


Her yıl başarısını katlayarak arttıran Garanti Barter, ülkenin önde gelen büyük holdingleri ile birçok ortak projede yer almış; hizmet politikası ile yer almış olduğu işlerden olumlu referanslar almıştır. Kazandığı olumlu referansların gücü ile portföyünü zenginleştiren Garanti Barter, 2015 yılında 5000 üye sayısına ulaşmıştır. Gün geçtikçe artmaya devam eden üye sayısının ve stratejik ortaklarının desteğiyle elde ettiği başarıları, Türkiye’de gelişmekte olan barter sektörünün, yenilikçi bir ticaret sistemi olarak tanınmasına katkıda bulunmaktadır.

about area img about area img
service-area-img

"16 yıllık deneyimimiz ve
barter sektöründeki benzersiz birikimimiz dünya standartlarını takip eden, Türkiye’nin lider barter şirketiyiz.”

MİSYON

Müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılayarak, başarılarında rol oynamak; işimizi en iyi yaparak her zaman bir adım önde olmak.

VİZYON

Ülkemizin; dünya standartlarında faaliyet gösteren ve ülke ekonomisine yön veren lider barter şirketi olmak.

STRATEJİK HEDEFLER

  •   Mümkün olan en yüksek beceri ve birikim seviyesine sahip portföy yöneticilerinin Garanti Barter bünyesine kazandırılması.
  •    Üyelerin ve potansiyel üyelerin, öğrenmelerini destekleyecek ve sisteme dahil olma isteklerinin arttırılmasına yönelik ortamın geliştirilmesi.
  •   Çalışanların ve üyelerin, kişisel, kültürel ve sosyal gelişimini desteklemeye yönelik imkanların arttırılması.
  •   Uluslararasılaşmanın geliştirilmesi ve dünya standartlarına uygun bir barter firması olunmasının sağlanması.