Grup Şirketlerimiz

Anasayfa · Grup Şirketlerimiz
...

Emir Varlık Yönetimi A.Ş.

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu’nun izni ile Nisan 2017’de kurulmuş, 30.000.000 TL’lik kayıtlı ve ödenmiş sermayesi ile faaliyet gösteren bir varlık yönetim şirketidir. Sektöründe hızlı bir şekilde pazar payını artırmaktadır.

Websitesini Ziyaret Et
...

Emy Media A.Ş.

Ülkemizdeki birçok büyük şirkete, medya satın alma ve planlama hizmeti vermektedir. Özellikle, sinema reklam sektörünün, en büyük reklam pazarlamacısıdır.

Websitesini Ziyaret Et
...

Emlak Takas Hizmetleri

Barter sistemiyle gayrimenkul alım satımını sistematikleştirmek ve profesyonelleştirmek adına, on yılı aşkın süredir hizmet vermekte olup, yıllık 1.000 ile 1.500 adetlik gayrimenkul ticaretine aracılık etmektedir.

Websitesini Ziyaret Et
...

EMİ Gayrimenkul A.Ş.

On yılı aşkın süredir gayrimenkul yatırımları alanında edindiğimiz tecrübelerden, ve bugüne kadar sağlamış olduğumuz güçlü sektörel ilişkilerden yola çıkarak kurulan Emi Gayrimenkul Geliştirme; Türkiye’nin önde gelen 300 gayrimenkul firmasını portföyüne katarak, orta ve büyük ölçekli kurumların projelerini yönetmektedir. Cazip indirim oranları ile, gayrimenkul edindirme projelerine destek sağlıyor.

Websitesini Ziyaret Et
...

Emir Dijital Yatırım

Emir Dijital Yatırım, değişen dünyanın yeni dinamiklerine uygun projeler üretmek ve geliştirilmek için 2020 yılında kurulmuş, yenilikçi bir yatırım şirketidir. Teknoloji hızla gelişirken, inovatif çözümlerin hayata değer kattığı bu dönemde, dijital alanda görülmemiş projeler üretmeyi hedefleyen şirket, çeşitli nedenlerle hayata geçirilemeyen projelere de gelişim ve yatırım desteği sunuyor. Portföyünde yer alan tüm projeler için finansal yatırımın ötesinde planlama, geliştirme, uygulama ve danışmanlık hizmetleri ile sektöründe fark yaratmayı amaçlıyor.

Websitesini Ziyaret Et
...

Mueble Mobilya

Mueble Mobilya Türkiye’deki tüm evlere konforu ve şıklığı taşımak amacıyla 2020 yılında mobilya üretim sektöründe yerini alan Mueble Mobilya, Kayseri’deki Üretim Tesisi’nde, şık, konforlu ve kullanışlı mobilyaları uygun fiyatlarla müşterilerinin beğenisine sunuyor.

Websitesini Ziyaret Et