Garanti Barter'da Yaşam

Anasayfa · Barter ·Garanti Barter'da Yaşam

Garanti Barter’lı Olmak

Ruhun değişim ve gelişim heyecanı ile mi dolu? “Yerimde duramıyorum; hayallerimi gerçeğe dönüştürmek, yepyeni bir deneyim ile network’ümü geliştirmek istiyorum!” diyorsan, aramızda yerin hazır. Eşsiz bir deneyime hazırsanız, kendinize uygun pozisyonu bulmak için ilanlarımızı inceleyip, özgeçmişinizi bizimle paylaşın; deneyiminize, deneyim katın!

Garanti Barter Kültürümüz

İşimizin özü güven. Kendisine ve katıldığı aileye güvenen, işine inançla sarılı bir ekip düşünün. Hayal eden ve hayallerinin peşinden giderek heyecanlandıran benzersiz işlere imza atan büyük bir aile. “Sevdiğim işi yapmak, fark yaratarak başarılı olmak istiyorum” diyorsanız, doğru yerdesiniz.

Garanti Barter’da Çalışmak

Garanti Barter, dünyanın ilk ve sonu gelmeyecek tek ticaret modelinin Türkiye’deki lideri olarak sınırlımız hayal gücümüz. Üyelerimizin hayallerine ortak olur, her bir proje için özel olarak düşünür, projeler kurgular ve hayata geçiririz. Kısacası, yaptığımız her iş sürprizli ve benzersiz. Bu benzersiz dünyanın bir parçası olmak, bir finans kuruluşunun üyesi olarak size çok büyük bir iletişim ağı sağlarken devamlı gelişim olanağı sunar.

Garanti Barter’da Fırsat Eşitliği

Garanti Barter için sürdürülebilir bir yaşam, bir bütün olmaktan geçer. Kadınların hayatın her alanında varolabilmesi için sosyal projeler geliştiren Garanti Barter’ın kurum içi yapısının %53’ü kadınlardan oluşuyor.

Ailemiz'le Tanışın

Garanti Barter İş Olanakları

“Hayallerimin peşinden giderim; sınır tanımayan hayallerim, bitmeyen enerjim, yazılacak hikayelerim ve her defasında öğreneceğim çok şey var.” diyorsanız, aramızda yeriniz hazır!

İş Olanaklarına Gözat