Garanti Barter'da Yaşam

Anasayfa · Barter ·Garanti Barter'da Yaşam

Garanti Barter’lı Olmak

Ruhun değişim ve gelişim heyecanı ile mi dolu? “Yerimde duramıyorum; hayallerimi gerçeğe dönüştürmek, yepyeni bir deneyim ile network’ümü geliştirmek istiyorum!” diyorsan, aramızda yerin hazır. Eşsiz bir deneyime hazırsanız, kendinize uygun pozisyonu bulmak için ilanlarımızı inceleyip, özgeçmişinizi bizimle paylaşın; deneyiminize, deneyim katın!

Garanti Barter Kültürümüz

İşimizin özü güven. Kendisine ve katıldığı aileye güvenen, işine inançla sarılı bir ekip düşünün. Hayal eden ve hayallerinin peşinden giderek heyecanlandıran benzersiz işlere imza atan büyük bir aile. “Sevdiğim işi yapmak, fark yaratarak başarılı olmak istiyorum” diyorsanız, doğru yerdesiniz.

Garanti Barter’da Çalışmak

Garanti Barter, dünyanın ilk ve sonu gelmeyecek tek ticaret modelinin Türkiye’deki lideri olarak sınırlımız hayal gücümüz. Üyelerimizin hayallerine ortak olur, her bir proje için özel olarak düşünür, projeler kurgular ve hayata geçiririz. Kısacası, yaptığımız her iş sürprizli ve benzersiz. Bu benzersiz dünyanın bir parçası olmak, bir finans kuruluşunun üyesi olarak size çok büyük bir iletişim ağı sağlarken devamlı gelişim olanağı sunar.

Garanti Barter’da Fırsat Eşitliği

Garanti Barter için sürdürülebilir bir yaşam, bir bütün olmaktan geçer. Kadınların hayatın her alanında varolabilmesi için sosyal projeler geliştiren Garanti Barter’ın kurum içi yapısının %53’ü kadınlardan oluşuyor.

Garanti Barter Şirket İçi Etkinliklerimiz

Bizden haberdar olun !

Tüm Ektinlikler
...
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlu Olsun
8 MART

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde, çabalarıyla her başarımıza ortak olan kadın çalışanlarımıza teşekkürlerimizi sunduk.

Devamını Oku
...
Geleneksel Kahvaltımızda Bu Kez Çok Değerli Bir Proje İçin Buluştuk
12 Eylül

Geleneksel olarak yaptığımız kahvaltımızda tüm çalışma arkadaşlarımızla bir araya geldik.

Devamını Oku
...
İftar Yemeğinde Bir Araya Geldik
25 Nisan

Paylaşmanın ve birlikte olmanın verdiği mutluluğu, Ramazan ayının bereketi ile birleştirip çalışanlarımızın katılımıyla güzel bir iftar sofrasında bir araya geldik.

Devamını Oku
...
8 Mart Dünya Kadınlar Günü
8 Mart

8 Mart sabahı herkesi, kadın çalışanlarımızın güler yüzü karşıladı. Şirketimizin girişinde kadın çalışanlarımızın fotoğrafları yer alırken ofis içerisinde de geçmişten günümüze önemli başarılara imza atan ‘Türk Kadınları’ nın portreleri yer aldı.

Devamını Oku
...
Garanti Barter'da 14 Şubat
14 ŞUBAT

14 Şubat Sevgililer Günü’nde sevgimizi paylaşmak ve sevdiklerimizi anmak için mini bir kahvaltıyla güne başladık.

Devamını Oku
...
Diyetisyen Didem Tosun ile Sağlıklı Beslenmeye Yönelik Adımlar
20 OCAK

Çalışanlarımızın motivasyonunu arttırmak, kişisel gelişimine katkı sağlamak ve iç iletişim faaliyetlerimizi geliştirmek adına oluşturduğumuz 2022 Yılı Şirket İçi Eğitim & Atölyeler programımıza Ocak Ayı ile birlikte güzel bir başlangıç yapıyoruz.

Devamını Oku

Garanti Barter İş Olanakları

“Hayallerimin peşinden giderim; sınır tanımayan hayallerim, bitmeyen enerjim, yazılacak hikayelerim ve her defasında öğreneceğim çok şey var.” diyorsanız, aramızda yeriniz hazır!

İş Olanaklarına Gözat