Garanti Barter Akademi

Anasayfa · Barter ·Garanti Barter Akademi

Garanti Barter Akademi

‘Garanti Barter Akademi’ çalışanlarımızın kişisel gelişimi, motivasyonu ve gün sonunda her yeni bilginin katacağı değer düşüncesiyle hayata geçirilmiştir. Akademide yıl boyunca birbirinden keyifli eğitim programları, workshoplar, uzman konuşmacılar ve atölyeler planlanmaktadır. Her program sonrasında katılımcılara 4Ceo Yönetim ve Danışmanlık tarafından sertifikaları verilmektedir.

Mart Ayı Programı

Temel Satış Eğitimi

Garanti Barter Akademi’nin ilk programı tüm satış ve pazarlama ekibimizin katılımıyla gerçekleşti. 4Ceo Yönetim Danışmalığı’ndan Hakan Okay’ın katılımıyla gerçekleşen eğitimde; satışa hazırlık, satış süreçleri, müşteri tipleri, müşteri ihtiyacı belirleme ve onay gibi pek çok konuya değinildi. İnteraktif gerçekleştirilen eğitim sonrasında katılan tüm arkadaşlarımıza sertifikaları takdim edildi.

Mayıs Ayı Programı

Stres & Çatışma Yönetimi Eğitimi

Garanti Barter Akademi’nin Mayıs Ayı programı; Stres & Çatışma Yönetimi 11 Mayıs ve 26 Mayıs tarihlerinde tüm çalışanların katılımıyla gerçekleştirildi. Eğitim de; Stres ve çatışma kavramları, stres ile başa çıkabilme stratejileri ve motivasyon gibi pek çok konuya değinilirken, uygulamalı olarak teknikler gösterildi. 4Ceo Yönetim Danışmalığı’ndan Dilek Çuhacı Köse’nin katılımıyla gerçekleşen eğitim sonunda katılımcılara sertifikaları takdim edildi.